Злом платформи Fusion Network: викрадено $6,4 млн. в токенах FSN

28 вересня піддалася злому блокчейн-платформа своп-гаманців Fusion Network, що призвело до крадіжки цифрових токенів на суму $6,4 млн. (на момент злому). У групі FSN, в Telegram, компанія повідомила, що постраждав лише один гаманець, з якого викрадені 10 млн. нативних токенів FSN і 3,5 млн. FSN стандарту ERC20.

У повідомленні також йдеться, що відразу після крадіжки було помічено «аномальний рух», а частина викрадених коштів була переведена і продана на таких біржах, як Bitmex і Hotbit.

Викрадені монети FSN, за даними Coinmarketcap, відповідають 38% від загального запасу цих токенів, і тепер компанія перевела токени, що залишилися в безпечне холодне зберігання.

В оголошенні компанії також йдеться, що інцидент став результатом крадіжки приватного ключа своп-гаманця, в той час як сама технологія токена залишається безпечною.

Ринкова ціна токена втратила 51% вартості в результаті злому, проте, за даними Coinmarketcap, за останні 24 години монета змогла додати 20%.

Компанія також каже, що зв'язалася з такими майданчиками, як OKEX, Huobi, Bitmex, Citex і Hotbit, щоб призупинити операції з токенами FSN. При цьому у компанії є підозри, що до крадіжки причетні інсайдери.