Нігерійський крипто-гаманець Satowallet зник з коштами користувачів

Ймовірно, що нігерійський криптовалютний гаманець вчинив шахрайство, зникнувши з більше, ніж $1 млн. коштів користувачів. Користувачі Satowallet вперше почали повідомляти про проблеми з виведенням коштів в квітні, що змусило багатьох засумніватися в легітимності компанії. Однак керівництво заспокоювало користувачів, звинувативши постачальника послуг веб-хостингу в своїх технічних проблемах.

Satowallet стверджував, що кілька шахраїв з Telegram використовували період оновлення і вкрали частину коштів, які компанія тримала для своїх користувачів. В іншому повідомленні Satowallet запевнив своїх користувачів, що він виправив вразливість.

Satowallet звинуватив OVH в шахрайстві і крадіжці серверів гаманця компанії. Незалежно від того, чия насправді вина, кошти користувачів зникли.

Незважаючи на серйозні кроки зроблені криптоіндустрією для виявлення і позбавлення шахрайських дій, вони все ще відбуваються. У звіті компанії з кібербезпеки CipherTrace, опублікованому в серпні 2019 році, було оголошено про втрати в розмірі $3,1 млрд.