Запускається фіатно-криптовалютний шлюз на базі Ethereum

Децентралізована криптовалютна біржа, розроблена на блокчейні Ethereum творцями Kyber Network, запускає один з перших криптофіатних шлюзів, не пов'язаних зі зберіганням.

KyberSwap створений в партнерстві з Coindirect, криптовалютним платіжним сервісом з Гонконгу з підтримкою MakerDAO.

Мета проекту полягає в тому, щоб допомогти будь-кому легко придбати криптовалюту за фіат з низькими комісіями в розмірі 3,5% з використанням дебетових або кредитних карт Visa і Mastercard.


Згідно із заявою, KyberSwap підтримує торгівлю токенами, сумісними з Ethereum (ETH) і ERC20, і розроблений для швидкої, простої і безпечної DEX (децентралізованої біржі), у тому числі для абсолютно нових користувачів криптовалют.

Ключові особливості

  • Фіатно-криптовалютні операції;
  • Ончейн-свопи токенів;
  • Некастодіальні лімітні ордери;
  • Мобільні додатки для iOS і Android;
  • Простий інтерфейс / UX.

У KyberSwap очікують, що нова платформа буде стимулювати прийняття, оминаючи складні процедури KYC і підвищуючи інтерес до криптовалют.

Уявіть собі зацікавленого користувача, який хоче спробувати DApps на Ethereum і хотів би почати з купівлі невеликої суми ETH, скажімо, на €20. Існує не так багато швидких і зручних способів зробити це.

Coindirect дозволяє здійснювати невеликі купівлі криптовалюти тільки з базовою інформацією про кредитну картку. Як тільки користувач освоїться з покупками і захоче збільшити свій торговий ліміт (€3000 в день) і зменшити комісію, він повинен буде надати більше особистих даних.