BoomPoW - потужне рішення для просування Banano і Nano Alike

Інновації в криптовалютах і блокчейн-індустрії не легкі. Були висунуті численні ідеї, але не всі вони життєздатні. Banano дуже цікавий і доволі недооцінений проект. Він призвів до запуску BoomPoW. Це зовсім інший погляд на криптовалюту в цілому і він може мати дуже серйозні наслідки в майбутньому.

Хоча проект Banano був представлений досить давно, багато людей до сих пір не знайомі з цією ідеєю. Це мем орієнтована валюта, яка більше докладає зусиль щодо створення забавної екосистеми. Він, в деякій мірі, схожий на Dogecoin, з точки зору доступності, хоча, поки не володіє необхідною силою, щоб конкурувати з королем мемових монет. Є декілька цікавих аспектів Banano, які роблять його життєздатним альткойном, крім того факту, що він є форком проекту NANO. Всі інфраструктурні розробки, які зачіпають Banano, означають, що вони зазвичай також сумісні з NANO.

Основна причина, по якій цей проект викликав інтерес в останні місяці полягає в тому, що Banano пропонує безкоштовні транзакції і значно прискорює час підтвердження. Хоча навряд чи ми побачимо цю криптовалюту серед топових криптовалют. Крім того, це один з небагатьох альткойнів, які все ще можна майнити на звичайному комп'ютері, оскільки його алгоритм перевірки працездатності сумісний як з CPU, так і з GPU. Останнє додавання BoomPoW направлено на те, щоб зробити проект ще більш привабливим в процесі, хоча ще невідомо, чи буде це кінцевим результатом.

Як частина екосистеми Banano і Nano, постачальники послуг можуть максимально ефективно використовувати BoomPoW зараз або в майбутньому.