Джастін Сан заявив про новий алгоритм TRON - PoS

Засновник блокчейн-платформи Tron, Джастін Сан, оголосив про нові плани щодо механізму Proof-of-Stake для TRON (TRX).

Він розповів, що розвиток буде зосереджено на способах розподілу винагороди за стейкінг і більшій залученості спільноти.За словами Сана, компанія розгляне питання про «справедливий, децентралізований розподіл доходів від стейкінгу», щоб розширити участь користувачів за рахунок таких гравців галузі, як біржі, гаманці і ділові партнери.

Щоб підвищити активність спільноти і забезпечити більш стійку мережеву економічну систему, в Tron планують підвищити відсоток за стейкінг в мережі і скоротити непотрібні транзакції щодо розподілу дивідендів.

«Програма TRON по винагороді за стейкінг: за кожен блок 127 тих нод, які проголосували (партнерів TRON) отримають винагороду в TRX пропорційно до кількості отриманих голосів.

Загальна винагорода за один блок складає 160 TRX. Ми оптимізували все таким чином, щоб користувачі могли отримувати прибуток».

Скоро Tron повинен випустити оновлення для мережі Sun Network, офіційно запущеної 11 серпня. Sun Network - це рішення для масштабування за допомогою сайдчейну, воно розроблено для необмеженого масштабування мережі Tron.

Вважається, що нововведення дозволить децентралізованим додаткам споживати менше енергії і працювати з більш високою ефективністю.

У серпні Сан заявив, що лістинг TRX на американській версії Binance або Coinbase, є головним пріоритетом компанії.