BitTorrent запустив бета-версію платформи BLive

BitTorrent оголосив про запуск бета-версії свого стримінгового додатку BLive, який відбувся з випередженням графіку, так як первинна дата була призначена на 20 вересня. Крім того, компанія пообіцяла спільноті призи.

BLive - це стримінгова платформа на блокчейні TRON і BitTorrent.В кінці серпня BitTorrent почав внутрішнє тестування BLive, публічний запуск бета-версії був запланований на четвертий квартал 2019 року. Головна особливість BLive полягає в можливості відправляти донати в токенах BTT улюбленим стримерам з будь-якої точки світу. По суті власники BTT зможуть здійснювати міжнародні транзакції за низькою вартістю.

Згідно з анонсом, стримери отримають близько 30% від виручки, що набагато більше, ніж пропонують традиційні стримінг-платформи, такі як YouTube. Засновник TRON і генеральний директор BitTorrent, Джастін Сан, написав з цього приводу:

З безперервним зростанням телекомунікаційних технологій і соціальних мереж прямі трансляції придбали величезну популярність. Зараз з'являються видатні творці контенту, які мають тисячі підписників, але вони не отримують справедливої ​​винагороди у вигляді частки від реклами і віртуальних подарунків.


До 1 кварталу 2020 року BitTorrent планує розгорнути повну комерційну версію платформи і почне активно просувати її на зарубіжних ринках, відкривши дочірні компанії за кордоном. Також в BiTorrent планують залучати і навчати стримерів для формування більш якісної екосистеми, також навчаючи користувачів блокчейну.

BLive буде підтримувати різні способи оплати та виведення коштів, включаючи кредитні картки, а також сторонні платіжні системи - PayPal, Google Wallet, Apple Pay і Bitcoin.