Відбувся запуск бета-версії основної мережі Hedera Hashgraph

У вівторок, 17 вересня, відбувся публічний запуск бета-версії PoS-блокчейна Hedera Hashgraph із заявленою пропускною спроможністю в 10 000 Tps.У мережі Hedera Hashgraph доступні смарт-контракти та файлові сервіси, але їх пропускна здатність обмежена 10 Tps. Розробники вже пообіцяли поступово збільшувати продуктивність, а вихід з бета-версії запланований на початок 2020 року.

Команда проекту стверджує, що мережа повністю стійка до цензури, оскільки керуюча рада, для відстеження змін в протоколі, не може обмежити реєстрацію акаунтів, здійснення транзакцій і смарт-контрактів, а також не здатна внести зміни в призначені для користувача файли або смарт-контракти. У той же час рада залишає за собою право видалити файли і смарт-контракти, якщо вони містять незаконний контент.

Розробники опублікують вихідний код в момент виходу з бета-версії. Він нібито кілька разів пройшов аудит.

У мережі вже працюють 26 децентралізованих додатків, включаючи AdsDax і ChainLink.

Нативний токен, Hbars, незабаром з'явиться в апаратних гаманцях Ledger. З графіком емісії можна ознайомитися за посиланням.

Представники проекту вже попередили, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) може визнати Hbars цінним папером, хоча самі вони таким його не вважають.

На момент запуску в мережі було 13 нод, керованих членами ради. Користувачам же запропонували наразі запустити дзеркальні ноди.