Проект Zilliqa завершив масштабне оновлення, що тривало 3 місяці

Розробники блокчейн-проекту Zilliqa повідомили, що оновлення мережі до версії 5.0.0 завершено. Впровадженням поліпшень команда займалася близько трьох місяців. Як пишуть розробники в Twitter, оновлення дозволить підвищити можливості виконання смарт-контрактів, а також обробки транзакцій.Зокрема, зміни включали в себе оптимізацію мови програмування Scilla, яку використовує Zilliqa. Так, було запроваджено механізм визначення репутації нод, за допомогою якого можна усувати їх від виконання функцій в кілька разів швидше, ніж передбачено протоколом. Також були усунені баги і поліпшені механізми синхронізіаціі нод.

Нагадаємо, що основну мережу проект Zilliqa запустив в лютому поточного року, а смарт-контракти були запущені в червні. Але, незважаючи на технічний прогрес, сама криптовалюта ZIL не показує значного зростання. Колись монета входила в топ-25 найбільших криптовалют, за версією CoinMarketCap. Зараз же ZIL на 72 рядку рейтингу.

На момент публікації монета показала добовий приріст +3,72%. Її капіталізація становить $62 млн, а ціна знаходиться на рівні $0,007.