Стартап GK8 створив гаманець для холодного зберігання

Ізраїльська компанія, що працює з цінними паперами, розробила власну технологію, яка може відправляти блокчейн-транзакції в режимі реального часу без підключення до інтернету.

Стартап GK8 створив гаманець холодного зберігання, який використовує односторонній «сигнал» для підключення до блокчейну без доступу до інтернету. В результаті транзакції записуються на блокчейн в автономному режимі, при цьому користувачі можуть миттєво відправляти і отримувати цифрові активи.

Технологія гаманця GK8 надає унікальне рішення для криптобірж, кастодіальних та інших пов'язаних з цим питанням установ, для яких недостатньо нинішніх заходів безпеки.Як зазначає генеральний директор GK8, Ліор Ламеш, «сучасні рішення для холодних гаманців намагаються децентралізувати проблему, але не вирішують її».

Односпрямований зв'язок цього гаманця дає користувачам можливість завантажувати дані транзакцій без ризику інтернет-втручання.

Рішення GK8 для холодних гаманців - це інновація, яка забезпечує односпрямований зв'язок від гаманця до зовнішнього світу і дозволяє уникати необробленої інформації, що йде ззовні до гаманця. Цей захід зменшує ймовірність атаки і в принципі запобігає їй


, - пояснив член правління GK8 Еран Тромер.

Засновники компанії зрозуміли, що можуть підключитися до блокчейну без інтернету, використовуючи власні методи, засновані на технології криптографії. В результаті був створений холодний гаманець з властивостями гарячого.

Ламеш назвав технологію цього холодного гаманця «незалежною від реєстру», маючи на увазі, що ця технологія може використовуватися з Bitcoin'ом і іншими криптовалютами.

GK8 була заснована в 2018 році її нинішнім генеральним директором Ліором Ламешем і Шамаром Шамаєм, експертами в області кібербезпеки, які колись підпорядковувалися безпосередньо ізраїльському прем'єр-міністру.

Проект почався з того, що Ламеш і Шамай «виявили вразливості в безпеці в одному з найбільш захищених і безпечних холодних гаманців».

Після того, як ми побачили, наскільки легко провести злом, ми зрозуміли, що хакери будуть вкладати мільйони, щоб вкрасти мільярди. У зв'язку з цим ми вирішили розробити надійний, комплексний і системний інструмент для управління цифровими активами


, - сказав Ламеш.

Потім вони організували успішний захід із залучення коштів, який приніс їм $4 млн від декількох венчурних фірм, а також від засновника Checkpoint, гіганта кібербезпеки.

Очікується, що суми крадіжок криптовалют в цьому році досягнуть мінімум $4 млрд, що підвищує необхідність в рішеннях, аналогічних GK8.

Виключаючи з ланцюжка інтернет, технологія GK8 може ефективно протистояти зломам і атакам на гаманець. Платформа для торгівлі цифровими активами, Toro, вже готова використовувати запатентовану технологію GK8.

Ламеш з оптимізмом дивиться на майбутнє своєї компанії:

... GK8 має повністю робоче рішення, яке вже забезпечує захист клієнтів, які керують майже мільярдом доларів, що належить клієнтам по всьому світу. Технологія захищена 5 патентами і користується довірою і підтримкою провідних фахівців, партнерів і інвесторів в області кібербезпеки.


У майбутньому компанія має намір розвивати свої технології, щоб залучати хедж-фонди.