Хардфорк криптовалюти Ravencoin 1 жовтня 2019 року - GPU-майнер з підтримкою алгоритму майнінгу X16rv2

Через декілька днів в мережі криптовалюти Ravencoin (RVN) відбудеться хардфорк, який принесе з собою новий алгоритм майнінгу X16rv2, замість початкового X16r, який на даний момент не актуальний для майнінгу на GPU через FPGA і ASIC пристрої. Першого жовтня (в 16.00 UTC) у власників відеокарт знову з'явитися можливість отримати невелику надбавку до доходу від майнінгу і майбутнього хардфорку Ravencoin.

Щоб скористатися цією можливістю потрібно заздалегідь завантажити і налаштувати майнери, які підтримують новий алгоритм майнінгу X16rv2 або ще краще автоматичний перехід з X16r на X16rv2. Для цього ми для вас підібрали декілька варіантів таких майнерів для Nvidia і AMD відеокарт:

+ TeamRedMiner 0.5.9 - підтримує автоматичний перехід з X16r на X16rv2 для відеокарт AMD, при цьому, в останній версії також покращений хешрейт для цього алгоритму на 8-10%.

+ T-REX 0.14.4 - також підтримує автоматичне перемикання з X16r на X16rv2, але вже для відеокарт Nvidia.

Після хардфорку RVN з мережі підуть азіки і основна частина FPGA, які не встигнуть оновити мікрокод своїх FPGA-чіпів, через що загальне падіння хешрейту мережі RVN може скласти до 80% і на якому власникам відеокарт можна буде отримати додатковий прибуток.