DEX Джона Макафі буде запущена 7 жовтня

Згідно твіту Джона Макафі, якого можна назвати найскандальнішою і суперечливою фігурою в світі криптовалют, в понеділок, 7 жовтня буде запущена бета-версія його децентралізованої біржі (DEX).

Для роботи на біржі не потрібно ні імені, ні документів, ні електронної пошти, ніякої банківської інформації. Деталі транзакції виключно конфіденційні. Вони не контролюються. Та не записуються. Ніяких обмежень. Ні зборів за лістинг. Транзакційні комісії - всього 0,25%. Все повністю децентралізовано.
Джон Макафі продовжує дивувати криптоспільноту - після підтвердження прогнозу цін на Bitcoin (BTC) на $1 млн до кінця 2020 року він заявив про запуск своєї децентралізованої біржі.

Вона отримає назву McAfeeDex, її сайт вже працює. Зараз на ньому представлена ​​інформація про основні можливості торгівельного майданчика, причому акцент зроблений на безпеку і анонімність.

Для реєстрації на біржі не потрібно ніякої особистої або банківської інформації, іншими словами, в проходженні процедури KYC (Знай свого клієнта) необхідності немає.

Всі деталі транзакцій будуть анонімними без збереження записів про них. Макафі додає, що не буде ніяких обмежень, в тому числі територіальних, крім того, за додавання нових криптовалют плата стягуватися не буде.

Однак користувачам доведеться заплатити за використання цих функцій, на даний момент комісія за транзакцію встановлена ​​на рівні 0,25%.

Реакції в соціальних мережах були неоднозначними, багато користувачів обурилися високою комісією за транзакцію, яка представляється високою навіть для децентралізованої біржі.

Одночасно із запуском DEX, Coinbase Pro оголосила про істотне підвищення своїх зборів, що може забезпечити біржі Макафі додаткову кількість клієнтів.