В Україні створена «Лабораторія криптоекономіки»

На факультеті комп'ютерних наук, фізики і математики Херсонського державного університету створена унікальна «Лабораторія криптоекономіки».

У ній студенти будуть отримувати знання з підготовки програм економічного аналізу, складання інвестиційних планів з залученням даних ринку акцій і облігацій, а також навички інвестиційної роботи з інструментами високого ризику, зокрема, цифровими валютами.

«Лабораторія криптоекономіки» була створена з врахуванням досвіду одного з кращих університетів в світі - Стенфордського (США). Устаткування в ній відповідає світовим вимогам до таких установ: потужний сервер, десять сучасних комп'ютерів, інтерактивна дошка та проектор. Послугами «Лабораторії криптоекономіки» будуть користуватися не тільки студенти, які отримують спеціальність «Інформаційні системи та технології», а й початківці бізнесмени зі Школи стартапів вузу.

Ректор Херсонського державного університету, професор Олександр Співаковський повідомив, що створення «Лабораторії криптоекономіки» обійшлося в шістдесят тисяч євро, але гроші надійшли не з державного бюджету. Кошти були отримані завдяки проекту міжнародного співробітництва в сфері розвитку інформаційних систем MASTIS.

Нагадаємо, що 27 вересня на презентації бренду «Держава в смартфоні» керівники Міністерства цифрової трансформації України озвучили плани щодо легалізації в країні криптовалют.