SEC врегулювала звинувачення проти Block.one, оштрафувавши на $24 мільйони

Американська Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) пішла на врегулювання звинувачень проти компанії Block.one, творця блокчейну EOS і однойменної криптомонети, наклавши штраф у розмірі $24 млн. за продаж незареєстрованих цінних паперів.

SEC зазначає, що компанія залучила «кілька мільярдів доларів» в ході ICO в період з червня 2017 року по червень 2018 року. Тоді було продано 900 млн. токенів, а популярність компанія отримала в результаті збору $4,1 млн. без будь-якого чинного продукту.

SEC уточнює, що продаж токенів почалася після того, як агентство випустило звіт з розслідування справи DAO, в якому вказано на те, що багато цифрових активів можуть підпадати під визначення цінних паперів і повинні бути зареєстровані в SEC відповідним чином. Однак Block.one не зареєструвала ICO в SEC, в той час як більша частина інвесторів була з США.

Block.one також звинувачується в тому, що інвестори ICO були поінформовані відповідним чином як учасники розміщення цінних паперів, відзначило агентство.

У своєму офіційній відповіді компанія Block.one уточнила, що конкретно санкція стосується токенів EOS, випущених на блокчейні Ефіріума (хоча тепер монети EOS працюють у власному блокчейні).

Компанія також відзначила, що в результаті домовленостей, SEC пішла на відмову від пред'явлення ряду вимог для Block.one, і компанія не буде зазнавати деяких обмежень, які зазвичай застосовуються при такому врегулюванні.