Криптоаналітики про прибуткові альткойни і диверсифікацію портфеля

Сьогодні альткойнів на ринку багато, а простої відповіді, в які альткойни краще інвестувати, немає. Якщо бичачий ринок 2017 року добре винагородив кожного власника криптовалюти, то 2018 рік розбив мрії, пов'язані з ринком альткойнів.

Проте, недавній аналіз від Bitcoin Economics, в Твіттері, який фокусується на аналізі ринкових тенденцій і цінових рухів ринку криптовалют, передбачає, що час виходу альткойнів з безвісності ось-ось настане.

Чому Litecoin і XRP можуть стати кращими альткойнами?За словами аналітиків Bitcoin Economics, Ethereum, Dash і Monero йдуть в ногу з Bitcoin'ом, в той час як деякі альткойни йдуть своїм шляхом - можливо, щоб стати новими переможцями на ринку:1. Надзвичайно тривалі зони покупки (крім як у BTC і BNB); 2. Litecoin, XRP і Stellar виглядають як монети pump-&-dump з тривалими флетами [рухом курсу в бічному напрямку без чітко виражених висхідних або низхідних тенденцій] і екстремальними стрибками; 3. Monero і Dash найбільше повторюють рухи Bitcoin; 4. Всі сильно корелюють [з біткойном].


Якщо думати, що зараз останні тижні бичачого ринку, то для «тих, хто запізнився на потяг» Litecoin, XRP і Stellar можуть стати найкращим вибором для отримання найбільшого прибутку. Однак, якщо це початок бичачого ринку, то це - жахливий вибір, так як ці монети будуть виснажувати вас такими рухами.

Аналіз Bitcoin Economics також показує, що поведінка Litecoin, XRP і Stellar Lumens (XLM) змушує нас не забувати про ринок альткойнів, хоча потенційний прибуток може прийти лише після того, як ви перечекаєте періоди флету.

Краще BitcoinТим часом партнер Adaptive Capital і відомий аналітик Віллі Ву вважає, що відмова від Bitcoin погано позначиться на прибутку, і це особливо стосується довгострокових інвестицій.

У своєму недавньому твіті Віллі Ву каже, що майже всі альткойни рухаються «синхронно» з Bitcoin'ом:Альткойни тісно пов'язані з BTC/USD. Купівля альткойнів в спробі диверсифікації лише збільшує ризик портфеля. Ось чому я не фанат портфелів з альткойнами.


Це були його слова у відповідь на висловлювання Ентоні Помпліано:

Найрозумніші інвестори розуміють, що зменшити ризик портфеля можна, додавши некорелюючі активи.


Віллі Ву більше пов'язує Bitcoin з ефектом Лінді, згідно з яким шанси на виживання такого делікатного продукту, як технологія або концепція, прямо пропорційні періоду його існування.

Bitcoin був і буде єдиною монетою, в яку я буду робити довгострокові інвестиції


, - говорить Ву.