Paxful - маркетплейс для P2P торгівлі криптовалютами

Paxful - мабуть один з найцікавіших маркетплейсів, доступних на ринку в сфері peer-2-peer торгівлі криптовалютами, в основному Bitcoin. Для зручності всіх користувачів пропонується повноцінний функціональний і зручний криптовалютний гаманець. Історія компанії починається в 2014 році, а на ринок вона потрапила в 2015.

Засновники компанії Рей Юсеф і Артур Шабак, в першу чергу, орієнтувалися на африканський ринок, намагаючись створити найбільш доступний і зручний спосіб швидкого переказу грошей.

За кілька років компанія отримала довіру більше, ніж двох мільйонів користувачів, а щомісячний оборот перевищує 200 мільйонів доларів. З ростом компанії збільшилася і кількість послуг, пропонованих клієнтам. Тепер за допомогою Paxful можна не тільки швидко і зручно купити Bitcoin'и, за допомогою будь-якого з більш ніж 300 способів оплати, а й торгувати Bitcoin'ом в парах з іншими криптовалютами і навіть фіатом.

Реєстрація на PaxfulРеєстрація на Paxful не особливо складна і довга процедура, як зазвичай - створення аккаунту починається з вказівки імені та поштової скриньки, на яку прийде лист з підтвердженням. Після чого настає, мабуть, найскладніша частина всієї процедури - вам пропонується підтвердити телефонний номер, щоб забезпечити захист аккаунту, активувавши двофакторну аутентифікацію. Власне, на цьому процедура реєстрації закінчена і ви можете приступати до роботи, проте існують деякі додаткові умови.

Це зараз рідкість, але Paxful відкриває доступ до всього функціоналу навіть без проходження KYC, проте залишаються декілька обмежень в залежності від суми:

- Суми до $1500 - верифікації не потрібно. Досить підтвердження e-mail і номера телефону;
- Від $1500 до $10000 - необхідно підтвердити особистість за допомогою документа, що посвідчує особу;
- Понад $10000 - необхідно підтвердити адресу проживання.

Для великих "китів", що оперують сумами від 100 тисяч доларів потрібно пройти додаткову перевірку фінансової активності, але все це в індивідуальному порядку.

Способи оплатиМабуть, головний козир проекту - неймовірно широкий спектр вибору способу оплати. Крім звичних платіжних систем Visa або MasterCard, існує безліч інших. Для користувачів є і набагато більш екзотичні варіанти:

- Подарункові карти: від Steam до Adidas і AT&T;
- Платіжні системи PayPal, Stripe або Skrill;
- Готівкові гроші;

Ознайомитися з повним списком способів оплати можна на офіційному сайті.

Торгівля на PaxfulНемає нічого простішого, ніж купити і продати криптовалюту на Paxful, це ви можете зробити відразу після після реєстрації. Для купівлі на головній сторінці сайту ви можете вибрати спосіб оплати, після чого вам буде запропоновано повний перелік всіх доступних пропозицій, відповідний вашим вимогам.

Приблизно так само відбувається продаж криптовалюти, тільки в даному випадку вам потрібно вибирати зі списку покупців, а не продавців. Як тільки до вашої відкритої угоди знайдеться продавець/покупець вам буде доступна інформація про нього, в тому числі його репутація і активність.

Більш того, спеціально для продавця і покупця створюється закритий і захищений чат. Для тих, хто не знайомий з процесом чи не зміг розібратися з "складною" структурою сайту - цілодобово працює служба підтримки, яка все розповість і підкаже.

Основні переваги сервісуМінімальні комісії. При купівлі криптовалюти з користувача не стягується нічого, а при продажу - всього від 0,1%.

Зручний Bitcoin-гаманець. При реєстрації на Paxful ви автоматично отримуєте власний криптовалютний гаманець, що дозволяє здійснювати перекази без обмежень.

Велика популярність проекту забезпечує постійний приплив нових угод, вам буде набагато простіше знайти найвигіднішу пропозицію.

Високий рівень захисту. Завдяки двофакторній аутентифікації, системі рейтингу і постійному аналізу угод ймовірність бути обманутим зводиться до нуля, а сам крипто гаманець надійно захищений від хакерів.

Зручний інтерфейс. І сайт і мобільний додаток створено з врахуванням думки користувачів, всі функції можна знайти буквально в кілька кліків.

Партнерська програма. За кожного запрошеного вами користувача ви отримуєте 50% від комісії з його угод. Також присутня реферальна програма другого рівня, ви будете отримувати 10% від комісій партнерів ваших партнерів. Варто враховувати, що розрахунок партнерської програми завжди вираховується з комісії в 1%, незалежно від обраного вашим партнером способу оплати.