До 2043 року 50% населення будуть використовувати Bitcoin

Ті, хто погано знайомий з інвестиціями в криптовалюти, часто задаються запитанням, чи не занадто пізно інвестувати в Bitcoin і чи не занадто рано впроваджувати нові фінансові технології.

Якщо темпи зростання головної криптовалюти будуть відповідати динаміці розвитку інтернету, до 2043 року понад 50% населення світу буде використовувати криптовалюту. Це говорить про те, що Bitcoin, як і раніше, знаходиться на початковому етапі розвитку.

Bitcoin - одна з найбільш потужних технологій, які коли-небудь існували, потенційно навіть більш потужна, ніж сам інтернет. За словами одного криптоаналитика, Bitcoin - це гроші, а інтернет - інформація. Ті, хто вважають, що запізнилися на потяг під назвою «Bitcoin», повинні «подумати ще раз».

На поточний момент тільки 0,4% населення світу використовує Bitcoin, така ж статистика по поширенню інтернету спостерігалася в 1995 році.Зараз, через 24 роки, важко уявити світ без інтернету. Незважаючи на початковий скепсис і страхи, сьогодні інтернет став щоденною необхідністю. Правда, навіть зараз він поширений лише серед 58% світового населення.

Цікаво, що завдяки інтернету впровадження технологій буде йти більш швидкими темпами, тому, цілком ймовірно, що Bitcoin буде поширюватися швидше.

Bitcoin також часто порівнюють з інтернетом з кількох причин. Не можна заперечувати, що в кінці 2017 року крипторинок був справжньою бульбашкою. Мало того, що ціна BTC подвоїлася з $10 000 до $20 000 менше, ніж за місяць, сотні альткойнів досягли значень, яких навряд чи досягнуть в майбутньому. Звучить знайомо?

Те ж саме відбувалося під час бульбашки дот-комів. Привабливість зароджуваної технології і спекуляції на тему невикористаного потенціалу змусили інвесторів вкластися в проекти, які, як вони припускали, змінять світ.

У підсумку вони залишилися ні з чим, так як акції багатьох технокомпаній вже ніколи не принесуть дивідендів. Аналогічним чином після криптобульбашки 2017 року багато альткойнів вже ніколи не відновляться. Лише одиниці з індустрії, наприклад, Amazon в кінці кінців повстали з попелу і стали символом успіху; Зараз їх продуктами щодня користуються мільйони людей.

На крипторинку таким лідером, з повним правом, можна назвати Bitcoin. Незважаючи на свою високу волатильність, в кінцевому рахунку він увійде в побут, як і інтернет-сервіс Amazon.