Скільки Bitcoin'ів необхідно країні, щоб замінити золоті резерви?

В епоху стрімкого розвитку криптовалютної індустрії цілком можливо, що багато держав почнуть купувати Bitcoin'и і будуть використовувати їх в якості резерву.

У цьому випадку країна може взагалі відмовитися від золота, яке, наразі, виступає найбезпечнішим активом на глобальному ринку.

Bitcoin зручніше зберігати, на відміну від дорогоцінного металу. Крім цього, BTC можна переміщувати в будь-яку точку земної кулі з мінімальними операційними витратами, чого не можна сказати про золото.Користувач Твіттера, Rhythm, склав список держав з найбільшими золотими запасами. Всі ці дані опубліковані, тому можна порахувати, скільки держава повинна купити Bitcoin'ів, щоб ними замінити золоті резерви.

Очолюють рейтинг США і Німеччина, які можуть замінити свої запаси в золоті, купивши 913 388 та 378 416 Bitcoin відповідно. Росія і Китай можуть купити 232 033 і 206 033 BTC для покриття золотих резервів.

Однак, в експертній спільноті багато хто сумнівається, що в найближчі роки провідні країни світу відмовляться від золота на користь криптовалют.

Скептики наголошують, що Bitcoin зараз втрачає позиції, при цьому золото, а також деякі фіатні валюти (японська йєна і швейцарський франк), навпаки, дорожчають. У цій ситуації влада США або будь-якої іншої великої країни не розглядатиме BTC як актив-притулок.