Bakkt: За 24 години проданий 71 Bitcoin-ETF

Протягом перших 24 годин, після свого запуску 22 вересня, платформа Міжконтинентальної біржі (ICE) Bakkt продала 71 ф'ючерсний контракт на Bitcoin (BTC).

Згідно з даними ICE з торгівлі ф'ючерсними контрактами Bakkt в парі BTC/USD, на момент написання статті платформа торгувала 71 BTC, остання фіксована торгова ціна була встановлена на рівні $9 875 за BTC.


Вважається, що інституційні трейдери не поспішають відкривати позиції, так як ціна криптовалюти обмежена вузьким діапазоном.

За кілька днів до запуску платформи ICE сформулювала попередні вимоги по маржі контрактів. Первинна потреба в хеджуванні для щоденних і щомісячних ф'ючерсних контрактів становить $3900, в той час як спекулятивна потреба для обох контрактів дорівнює $4290.

Міжмісячні надбавки для місячних і денних ф'ючерсних контрактів становлять від $400 до $1000 (для ставки хеджування) і від $440 до $1100 для спекулятивної ставки.

Нещодавно запущена платформа - перша у своєму роді, що отримала схвалення регулюючих органів США, вперше вона була анонсована рік тому. Створивши Bakkt, ICE має намір створити інтегровану платформу, яка дозволить споживачам, торговцям і інституціональним клієнтам купувати, продавати, зберігати і витрачати цифрові активи в «єдиній глобальній мережі».

Після запуску Bakkt генеральний директор Bakkt, Келлі Лоффлера, заявила, що платформа надає «надійну і регульовану інфраструктуру з впровадженням нових технологій і фінансових інструментів на основі цифрової валюти».

Коментуючи запуск платформи, американський інвестор і співзасновник Morgan Creek Digital Assets, Ентоні Помпліано, вважає, що з часом Bitcoin з'явиться в портфелі кожного інституційного інвестора:

Чим розвиненіша буде інфраструктура навколо платформи, тим більша ймовірність того, що вона ніколи не зникне.

Зараз ми переживаємо переломний момент, який стверджує існування Bitcoin'а на багато років вперед. Так чи інакше, він з'явиться в портфелі кожного інституційного інвестора.