Артур Хейс розповів чому Bitcoin може вирости до $20 000 в найближчим часом

Світова економічна криза стала однією з причин виникнення і популяризації двох фінансових трендів: Bitcoin (криптовалюта) і політики кількісного пом'якшення (QE). Після рецесії центральні банки по всьому світу ввели трильйони в економіку за допомогою операцій на відкритому ринку і зниження процентних ставок, щоб підтримувати зростання споживання і високі показники фондового ринку.

На думку деяких аналітиків і інвесторів, відновлення програми кількісного пом'якшення стане причиною зростання ціни Bitcoin. Артур Хейс, генеральний директор біржі криптодеривативів BitMEX, також недавно заявив, що «Федеральний резерв знову хоче взятися за старе», маючи на увазі кількісне пом'якшення, тому ціна Bitcoin може вирости до $20 000.QE4eva гряде. Як тільки ФРС знову візьметься за старе, приготуйтеся до Bitcoin по $20 000.


Як стало відомо раніше, Європейський центральний банк (ЄЦБ) 12 вересня вже заявив про відновлення програми кількісного пом'якшення з щомісячною покупкою облігацій на суму 20 млрд. Євро. ЄЦБ буде підтримувати програму «стільки, скільки буде потрібно».

Засновник хедж-фонду Ikigai, Тревіс Клинг, сказав, що вищезгадана політика - це заявка «центральних банків на девальвацію своїх валют в терміновому порядку». За його словами, на тлі таких «гонок» між центральними банками ціна на такі дефіцитні активи як Bitcoin повинна сильно вирости.