Том Лі: Bitcoin буде рухатися до нових максимумів разом з індексом S&P 500

Співзасновник Fundstrat Global Advisors, Том Лі, в ефірі телеканалу CNBC знову заявив, що Bitcoin готується «вистрілити» до рекордного максимуму. Драйвером зміцнення курсу BTC стане збільшення фондового індексу S&P 500.

Бізнесмен підкреслив:

Bitcoin останнім часом якось застопорився, бо макропрогнози ослабли. Я думаю, що Bitcoin не зможе піднятися без нового тренду. Наступним каталізатором стане прорив на фондових ринках.
На думку Тома Лі, цінні папери дорожчатимуть, і Bitcoin буде сприйматися як прибутковий актив. У цій ситуації криптовалюта почне рухатися в тому ж напрямку, що і основні фондові ринки. Якщо акції дорожчають, то BTC також буде дорожчати, зазначив співзасновник Fundstrat.

Орієнтуватися інвесторам можна на динаміку руху індексу S&P 500. Якщо до кінця цього року даний показник перевищить 3125 пунктів, то нас буде чекати настання фази агресивного раллі Bitcoin. Зараз індикатор S&P 500 становить близько 3000 пунктів.

Свій прогноз Лі будує на траєкторії руху BTC за останні 10 років. З самого моменту своєї появи Bitcoin показував нам максимуми в періоди злету індексу S&P, додав бізнесмен.

Том Лі неодноразово раніше заявляв, що багато інвесторів вже зараз відносяться до Bitcoin як до надійного активу.

Найбільшим попитом монета користується в тих країнах, де відбуваються різні потрясіння. Місцеві інвестори переходять в ті активи, які можуть убезпечити їх капітали. У цей список входять Bitcoin і золото.