Наступний максимум Bitcoin може настати «лише через роки», говорять трейдери

Довгострокові прогнози ціни Bitcoin завжди позитивні, так як в цілому блокчейн і криптовалюта відчувають розвиток і зростання. Цей рік став досить оптимістичним для Bitcoin і криптовалют в порівнянні з кошмаром 2018 року. Однак, схоже, очікування наступного піку ринкового циклу займе дуже багато часу - здається, саме це підказують історичні рухи ринку криптовалют.

З початку 2019 року Bitcoin заробив понад 170%, хоча це не так вже й багато у порівнянні з тим, що було в 2017 році. Тоді зростання ціни Bitcoin за останні три місяці року склало 400% і монета досягла своєї рекордної ціни.

У 2019 рух Bitcoin «на північ» здається набагато повільнішим, особливо з огляду на останні десять тижнів бокового руху. Ринкові цикли від зростання до спаду, схоже, розширюються, з кожним разом займаючи значно більше часу.

Отже, велике запитання, коли ж чекати наступного піку в ринковому циклі Bitcoin?

Криптоаналітики розглядають минулі «бичачі» цикли, намагаючись визначити тривалість наступних. Відомий трейдер Джош Рейджер зазначив, що рух ринкової ціни від дна до вершини не представляє собою різкий рух, і що до наступного піку може пройти кілька років:Bitcoin і криптовалюта вимагають терпіння. Кожен цикл ринку Bitcoin займав значно більше часу в порівнянні з попереднім. Кожен рух від дна до піку не був таким різким. Наступний рекордний максимум, ймовірно, буде через кілька років; лише терплячих чекає хороше попереду.

Спостереження Рейджера також схожі на спостереження аналітика в Твіттері, Moon Overlord:Природно, з розширенням і зростанням Bitcoin сповільнюється і швидкість цих рухів. З кожним новим доларом в ринковій капіталізації процес зростання ускладнюється, а зростання відсотків стає більш поступовим. При таких масштабах до максимального бичачому ринку ми можемо прийти лише через роки.

Графіки від Рейджера і Moon Overlord не вказують на наступний пік десь в середині наступного десятиліття, проте вони говорять про те, що він, все-таки, буде.

Невже так довго?

Аргументи ж на користь більш короткого періоду часу до наступного піку, здається, повинні враховувати те, що Bitcoin і криптовалюти тепер вважаються новим класом активів, в той час як історичні дані по них сформувалися менш, ніж за десятиліття. Також графіки Bitcoin і криптовалют за всю попередню історію не враховують інституційних інвестицій (так як їх просто не було), а також той факт, що тепер мільйони людей шукають надійний притулок для своїх коштів.