Співзасновник BTCC представив новий апаратний гаманець Ballet

Співзасновник і колишній CEO однієї з найстаріших криптовалютних бірж в Китаї BTCC, Боббі Лі, представив свій новий апаратний гаманець під назвою Ballet. Про нього Лі розповів на заході Invest:Asia в Сінгапурі, передає CoinDesk.

Гаманець підтримує кілька криптовалют, включаючи Bitcoin, Litecoin, XRP і токени ERC-20. Головна його особливість у тому, що він здатний заздалегідь генерувати публічні адреси і закриті ключі для користувачів. Лі вважає, що це полегшить людям роботу з криптовалютами. Також їм не потрібно проходити процедуру налаштування, яка потрібна більшості апаратних гаманців.

Всі дані компанія зобов'язується стирати з особистого архіву.

Що собою являє Ballet?Новий гаманець - це металева карта, на якій надруковано QR-код, пов'язаний з адресою гаманця. Нижче розташовується рядок з кодом шифрування. У самому низу карти є ще один рядок з покриттям, яке користувач повинен стерти, щоб побачити код.Поєднавши коди, користувач може отримати доступ до приватного ключа через мобільний додаток (доступно для iOS і Android).

По суті, Ballet - аналог паперового гаманця, який генерується і роздруковується самим користувачем. Додаткового захисту у пристрої, в разі крадіжки або втрати, немає. Він призначений, як каже сам Лі, для зберігання криптовалют під матрацом.

Ми генеруємо ключі для вас в двох точках, які розташовані за тисячі миль одна від іншої. Ми називаємо це двофакторною генерацією ключа


, - додав він.

Ціна гаманця - його важлива перевага. Ballet коштує всього 29 доларів. На сайті компанії вже можна оформити попереднє замовлення, а поставки пристроїв повинні початися в жовтні.