5 WordPress-плагінів для тих, кому потрібні Bitcoin'и

«Чи приймати Bitcoin'и?» - цим питанням задається, мабуть, кожен підприємець у сфері електронної комерції. Bitcoin просувається, в тому числі, такими гігантами, як Overstock і Microsoft. Зростає число онлайн-магазинів, які приймають криптовалюту. Вона стрімко стає альтернативою існуючим платіжним системам, таким як PayPal і кредитні карти. Власники сайтів на системі управління контентом WordPress можуть скористатися будь-яким з безлічі плагінів, що дозволяють приймати платежі в Bitcoin.

Їх переваги в наступному:

- Мінімальна або нульова комісії (дешевше, ніж операції через PayPal).
- Ніяких повернень.
- Мінімум афер.
- Вихід на нові ринки і країни.
- Збільшення числа клієнтів.
- Можливість заробити на зростанні вартості Bitcoin.

У цій статті представлені п'ять найбільш популярних плагінів для сайтів під управлінням WordPress.

Blockonomics - для тих, хто ненавидить посередників
Blockonomics дозволяє приймати платежі безпосередньо, оминаючи центральний гаманець платіжного шлюзу. Спочатку плагін замислювався як повністю децентралізована система, якій не потрібні посередники. Вона дозволяє заощадити на комісіях - відмінний варіант для тих, хто не має потреби в послугах банків. Плата за операцію становить 1%, перші 10 транзакцій проводяться безкоштовно.

Coinbase - для тих, хто не дуже добре розбирається в гаманцях і біржах
Coinbase - найпопулярніша біржа світу. Нещодавно вона представила можливість проводити платежі в Bitcoin і Litecoin через платформу Coinbase Commerce. На перший погляд безкоштовні транзакції здаються відмінною ідеєю, однак їх реалізація може виявитися проблематичною через неіснуючу підтримку користувачів. Втім, як знають досвідчені біткойнери, Coinbase - це надійний тренувальний майданчик перед самостійним виходом на ринок.

BitPay - для продавців, які потребують автоматичної конвертації в звичайні гроші
BitPay - одна з перших платіжних криптовалютних систем. Тому вона часто зустрічається в онлайн-магазинах, що приймають біткойни. У BitPay є певні обмеження на пропоновані товари і послуги, особливо в ризикованих галузях. Комісії починаються з 1%.

Coingate - для трейдерів і підприємців, зацікавлених в обміні криптовалют
Сервіс Coingate не тільки приймає платежі в Bitcoin. Він також дозволяє купувати криптовалюту прямо на сайті і обмінювати Bitcoin'и на євро. Плата за транзакцію обмежена, 1%, і перевершує відповідні показники в бета-версії мережі Lightning.

CoinPayments - для платежів в альткойнах
Сервіс CoinPayments популярний у тих, хто цікавиться не тільки Bitcoin'ом. Більшість платіжних систем приймають альткойни через сервіс Shapeshift, однак CoinPayments спочатку підтримує Ethereum, Litecoin і більше 800 інших криптовалют. Комісія за операцію становить 0,5%. Для користувачів з країн третього світу пропонується простий і зрозумілий інтерфейс. Ще одна приємна особливість сервісу полягає в можливості проводити платежі з нульовим підтвердженням за допомогою плагіну Woocommerce.