Гігант з виробництва обладнання для майнінгу криптовалют, Bitmain, запускає дві нові моделі ASIC Antminer, одна з яких є найпотужнішою модифікацією з усіх існуючих.


Анонсований Antminer S17e має швидкість хешування (потужність майнінгу) 64 терагерц в секунду і ККД 45 джоулів на терагерц.

Цифри вигідно відрізняються від поточної найпотужнішої моделі в продажу. Згідно веб-сайту Bitmain, це S17, потужністю 53 TH/s і показником ефективності 45 J/TH в режимі нормальної потужності.

Другий новий Antminer, більш економічний T17e, забезпечує швидкість хешування 53 TH/s і ефективність енергоспоживання 55 J/TH. Схоже, що ця модель пропонує таку ж потужність хешування, більш низьку ефективність для моделі S17, яка вже надійшла в продаж, з показниками 53 TH/s і 45 J/TH, але за нижчою ціною.

В анонсі Bitmain вказує, що нові ASIC використовують нове програмне забезпечення, яке вважається «безпечнішим», ніж раніше, для запобігання «зловмисних атак», а також звертає увагу на важливу технічну деталь:

Обидві нові моделі були розроблені для більш стабільної роботи в довгостроковій перспективі, щоб знизити витрати на обслуговування для клієнтів. Це стало можливим завдяки технології розсіювання тепла з двома трубками, яка покращує ефективність пристроїв.


Нові моделі будуть продаватися в трьох партіях з сьогоднішнього дня до 11 вересня і будуть відправлені до листопада.

Китайський виробник майнерів також заявляє, що він буде компенсувати покупцям очікування купонами, якщо компанія зробить несвоєчасну поставку моделей "е", «ґрунтуючись на винагороді PPS від майнінг-пулу (відмінусовані витрати на електроенергію)».